E-post / Heimesider for
for næringslivet i Aurland

klikk her for private heimesider

Mail inn adresser til post@aurland.com.

Namn e-post tlf daglig leiar nettside
AEB Aurland Energibygg AS jon-arne@aurlandenergibygg.no 99297818 Jon-Arne Solhaug www.aurlandenergibygg.no
Arkitekt Jarle Sandvik MNAL ark.js@online.no 41200594   web.mac.com/jarle.sand
    57633173    
Arve Grindheim Entrepenør grindheim68@gmail.com 91111377 Arve Grindheim  
Arve Tokvam - Aurland Prosjekteneste arve@aurlandprosjektteneste.no 90785950 Arve Tokvam www.aurlandprosjektteneste.no
Atle Winjum AS atle@winjum.no 90608294   www.winjum.no
Aurland Arbeidssamvirke AS akas@alb.no 90925807 Anniken Meisterplass  
Aurland Barne- og Ungdomsskule odd.mikalsen@aurland.kommune.no   Odd Mikalsen (rektor) www.abu.skule.no
Aurland bensinstasjon AS   95275401 Kurt Borlaug  
Aurland bil og maskin AS   48251267 Ole Loven  
Aurland Elektriske AS aurlande@online.no 97063660 Rolf Erik Ådland  
Aurland Elektriske AS - butikk aurlandb@online.no      
Aurland Energiverk AS sigurd@aurland-energiverk.no 95923624 Sigurd Høiseth www.aurland-energiverk.no
Aurland Fjordhotell post@aurland-fjordhotel.com 46413159 Steinar H. Kjærstein www.aurland-fjordhotel.no
Aurland Hamnevesen Kf john@aurlandhavn.no   John Erik Johnsen www.aurlandhavn.no
Aurland Kjøle- og Fruktlager k-lager@online.no      
Aurland kommune  «Det skjer» beathe.stentvedt@aurland.kommune.no   Beate Stentvedt www.aurland.kommune.no 
Aurland kommune  «Det skjer» kommunetorget@aurland.kommune.no       
Aurland kommune - ""kva skal til for å lykkast?"" haakon.skjerdal@aurland.kommune.no      
Aurland kommune - ""kva skal til for å lykkast?"" steve.elgaaen@aurland.kommune.no      
Aurland kommune - ordfører olav.ellingsen@aurland.kommune.no   Olav Ellingsen  
Aurland kommune - rådmann steinar.sogaard@aurland.kommune.no   Steinar Søgaard  
Aurland natur- og kulturarv (ANKA) laila@anka-nett.no   Laila Kvellestad www.anka-nett.no
Aurland Naturverkstad AS siri@naturverkstad.no 97514784 Siri Wølneberg Bøthun www.naturverkstad.no
Aurland Næringshage AS ivar@aurlandnh.no 46960391 Ivar-Bjarne Underdal www.aurlandnh.no
Aurland Næringshage AS - kjøken skrulen@online.no 99108163 Pål Drønen www.aurlandnh.no
        www.terramadrenorway.no
Aurland og Flåm IT post@aurland.com 92245486 Thor Andresen www.aurland.com
Aurland og Lærdal reiselivslag noralv@alr.no   Noralv Distad www.alr.no
Aurland Rekneskapskontor A/S johannes@aur-rekn.no 57633144 Johannes Dalsbotten  
Aurland Skofabrikk AS svein@aurlandskoen.no 97736643 Svein Idar Wangen www.aurlandskoen.no
Aurland Sparebank «Nyhende» post@aurlandsparebank.no      
Aurland Sparebank «Nyhende» marit.nes@aurlandsparebank.no      
Aurland Sparebank gunnar.sulen@aurlandsparebank.no 90690680 Sulen Gunnar www.aurlandsparebank.no
Aurland Taxi taxi@alb.no 90729159 Kjell Arvid Bakke  
Aurland Turbuss AS/ Luna Mineral AS post@turlidtransport.no 90703000 Osvald Turlid www.turlidtransport.no/ttr/
Aurland Næringsutvikling AS olav@aurlandnu.no 90030374 Olav Lühr www.aurlandnu.no
Aurlandskafeen AS aurlands@online.no 97076872 Gunn Kandal  
Aurlendingen arne@aurlendingen.no 99567609 Arne Veum  
Borlaug Sport post@borlaug-sport.no 95842662 Frøydis Bjelde www.borlaug-sport.no
Brøderne Sønnerheim AS post@sonnerheim.no 91375346 Torbjørn Sønnerheim  
Cafe Rallaren AS info@caferallaren.no 92652681 Bjørn Eriksen www.caferallaren.no
Cafe Stationen AS post@cafestationen.no 57632188 Gry Hjortland  
Comtell AS georg@comtel.no 57632117 Georg Sigbjørn Ås www.comtel.no
Coop Hordaland BA        
Dale Boligbygg daleboli@frisuf.no 57633377 Sigurd Inge Dale  
E-CO Vannkraft energi@e-co.no   Helge Russ www.e-co.no
Ebne Maskin bjoebn@online.no 90140418 Bjørn Ebne  
Flåm Camping og Vandrarheim camping@flaam-camping.no 57632121 Gjertrud og Erling Håland www.flaam-camping.no
Flåm Ferdaminne AS fminne@online.no 95832996 Anny-Irene Mykkeltveldt www.flam-ferdaminne.com
Flåm Guideservice AS post@flamguide.no 99090860 Rune Tokvam www.flamguide.no
Flamsbana Museet espen@flaamsbanamuseet.no      
Flåm Oppleving AS post@flamoppleving.no 91523394 Jorunn Heggdal www.flamoppleving.no
Flåm Panorama AS/ Flåm Marina & Appartement AS/ Flåmsgutane AS jvidme@flampanorama.no 41470898 Jørund Vidme www.flammarina.no
        www.flampanorama.no
Flåm skule terje.horvei@aurland.kommune.no   Terje Horvei (rektor) www.flaam.skule.no
Flåm Utvikling AS sivert.bakk@visitflam.com     www.visitflam.com
  monna.kjos.almenningen@visitflam.com      
  alf.sigurd.stroemsnes@visitflam.com      
  gry.s.mundal@visitflam.com       
  bengt.hammer@visitflam.com       
Flåmsbrygga (Flåm Turistsenter AS) aud@flamsbrygga.no 99163372 Aud Melås www.flamsbrygga.no
Folkehytta AS/ Hesteskoen Hytteselskap AS   90692074 Kjetil Turlid www.folkehytta.no
Fretheim Fjordhytter f-fjord@online.no 91727969 Anders & Sue Fretheim www.fretheimhytter.com
Fretheim Hotel birgittha.sandstrom@fretheim-hotel.no 99202600 Birgittha Sandström www.fretheim-hotel.no
Gjerløw Sjur   57633489 Sjur Gjerløw  
Grønsberg & sønner AS reidar@gronsberg.no 90199692 Reidar Grønsberg www.vvs-eksperten.no
Gudvangen Camping post@visitgudvangen.com 99380803 Lene Hagen www.visitgudvangen.com
Gudvangen Fjordtell (Gudvangen Hotelldrift AS ) olav@gudvangen.com 95246808 Olav Hylland www.gudvangen.com
Gudvangen Stein AS post@nordicmining.com   Olav Auro www.gudvangenstein.com
  olav.auro@nordicmining.com      
Haugen Gardsmat AS post@haugengardsmat.no   Kristine & Odd Ohnstad www.haugengardsmat.no
Heimly Pensionat AS/ Flåm Bilutleie/ Toget Café (Togrestauranten-Flåm AS) post@heimly.no 91513111 Ragnar Vidme www.heimly.no
        www.togetcafe.no
Holo Gardstun post@hologardstun.no   Lill & Per Dale www.hologardstun.no
ICA Nær Aurland (Aurland Dagligvare AS) wanarat@bluezone.no 91766614 Wanarat Mjøs www.ica.no
Kjell Tokvam A/S kjell@tokvam.net 91762229 Kjell Tokvam www.tokvam.net
L Hyllands Eftf AS   99518795 Geir Hylland  
Leif Turlid AS Entrepenør leif@turlid.no 91375071 Leif Turlid www.turlid.no
Lunde Camping lunde.camping@alb.no 99704701 Ann og Jens Lunde www.lunde-camping.no
Lunden Heiltre snekk.verkst. kola-lie@online.no 95443522 Knut Olav Lie  
Madrugada Media AS kyrrewangen@mac.com 92654956 Kyrre Wangen www.kyrrewangen.com
Marianne Holme - Mariannebrød marianneholme@hotmail.com 90512978 Marianne Holme  
Merete Rein glassblåseri & galleri mererein@hotmail.com 47246240    
  me-rei@online.no      
Monique Huetink - fysioterapeut huetink@lardalsnett.no 90043753    
Mori AS post@moriofnorway.no 92843627 Sissel Skjerdal www.moriofnorway.no
NAV Aurland guri.olsen@nav.no 57016480 Guri Olsen www.nav.no
Nærøyfjorden Verdsarvpark erling@naroyfjorden.no 95172595 Erling Oppheim www.naroyfjorden.no
Opplev Undredal AS/ Underdalsbui (Underdalsbui Øystein Underdal) underdalsbui@visitundredal.no 95137403 Leif Inge Underdal www.vistundredal.no
  info@visitundredal.no      
Oransje webdesign info@oransje.com 47677790 Caroline Houtman & Tom Boersma www.oransje.com
Otternes Bygdetun ruth.sylvi.loland@privat.alb.no 90141066 Ruth Sylvi Loland www.otternes.no
  post@otternes.no      
Porten - tips tips@porten.no      
Rallar Toget AS bo@rallartoget.no 99372338 Bo Christensen www.rallartoget.no
Registrert revisor Steinar Loven AS   90985813 Steinar Loven  
Reinglass,  glassblåsar me-rei@online.no 47246240 Merete Rein www.reinglass.no
Saga Souvenir AS siver@mallofnorway.com 93005900 Siver Wangen www.mallofnorway.com
Salong Krølle inrid_grymyr@hotmail.com 57633426 Pål Mikkel Dalsbotten  
Sarepta bakeri AS   57633692 Ingolf Meisterplass  
Skjerdal Landskapspleie AS trygve.skjerdal@privat.alb.no 97526883 Trygve Skjerdal  
Sogn Avis - desken desk@sognavis.no      
Sogn Jord- og Hagebruksskule bjoerg.fritsvold@sfj.no 95848870 Bjørg Fritsvold (rektor) www.sjh.vgs.no
Sognaporten (Sognaporten Informasjons- og Servicesenter AS)/ Gåvebui post@sognaporten.no 90190195 Inger Breisnes Grindheim www.sognaporten.no
Sognefjorden Laft AS kolbjorn@sognelaft.no 91678977 Kolbjørn Bakken www.sognelaft.no
SPAR Aurland (O. Skjerdal & Co AS) spar.aurland@ngbutikk.net 94438757 Per Skjerdal www.spar.no
Steinbergdalen Turisthytte post@steinbergdalen.no 91375015 Johannes Fimreite www.steinbergdalen.no
Steine maskin   90755056 Anders Steine  
Tre & Tradisjon   95893270 Audun Thorvaldsen  
Turlid Transport AS jan@turlidtransport.no 97514600 Jan Turlid www.turlidtransport.no/ttr/
Undredal Stølsysteri BA geitost@online.no 95984630 Anna Karine Marstein www.undredalsost.no
Vang Camping post@vang-camping.no 41265212 Per Ramsøy www.vang-camping.no
Vangsgården AS vangsgas@online.no 57633580 Astrid Ohnstad www.vangsgaarden.no
Vatnahalsen Høyfjellshotell AS vatnahalsen@c2i.net 95159947 Jannet Aksnes www.vatnahalsen.no
Yrsa Foto ingboe@gmail.com 46425259 Ingrid Bø  
Østerbø Fjellstove AS oesterbo@c2i.net 91593082 Per Steinar & Åse Melås www.aurlandsdalen.com
Østerbø Turisthytte AS ingeos@online.no 90884683 Inge Olai Sønnerheim www.osterbo-turisthytte.no
         
         


 

Bedrift   Kontaktperson   Telefon   Fax   E-postadresse:@   Heimeside-adresse:
A                        
                       
                       
                     
                     
B                        
                     
                       
                       
D                        
                         
                         
E                        
                       
                       
                     
F                        
                     
                     
                       
G                        
                     
                       
                       
H                        
                       
                       
                       
I                        
                         
                         
                         
J                        
                     
                       
                     
K                        
                     
                       
                     
L                        
                       
                       
                       
M                        
                       
                       
                       
N                        
                       
                       
                       
O                        
                       
                       
                     
R                        
                       
                       
                       
S                        
                       
                     
                       
                       
T                        
                       
                       
                       
U                        
                       
V                        
                       
                     
                       
W                        
                       
                       
                       
Ø                        
                         
                         
                         
Å                        
                       
                     
                     

(tilbake)