E-post / Heimesider

klikk her for bedrifts-heimesider


Her kan alle som bur i Aurland kommune eller utflytte "Aurlendingar" stå oppført.
Mail inn adressa di til post@aurland.com.
NB! Det er berre private heimesider utan kommersielt innhald som får stå oppført her.
 

Namn E-postadresse:@ Heimesideadresse:
A Aeschlimann, Martin mae@c2i.net http://home.c2i.net/hagebruk
  Almenningen, Britt Kari britt.kari.almenningen@privat.alb.no
  Almenningen, Ingrid ingalm@sf.telia.no
  Andresen, Håvard haavardandresen@hotmail.com BLUESMOBILE
Andresen, Roald Langeland roald007@gmail.com http://www.roald007.com
Andresen, Tarjei tarjeiandresen@hotmail.com
Andresen, Thor post@aurland.com
Andresen, Thorvald  thorvaldandresen@hotmail.com http://www.geocities.com/thorvaldandresen
B Bakk, Sigmund sig-ba@online.no
  Bakketun, Egil Harald egilha@tele2.no
Bakketun, Gro Anita gro.anita.bakketun@jbv.no
  Bakketun, Wenke wen-ba@online.no
  Baltov, Stefan baltov@online.no
  Baudonnel, Pascale pascale@gardsost.no
  Bekkedal, Birger birger.bekkedal@privat.alb.no
  Bekkedal, Ingrid Finden ingrid@privat.alb.no
  Bekkedal, Rune rbekkedal@hotmail.com
  Bekkedal, Stine Finden
  Bekken, Svanhild svanhild.bekken@c2i.net
  Berge, Marit maritb@online.no
  Bergheim, Leiv Jarle leivjb@online.no http://home.online.no/~leivjb/
  Bjelde, Kjellaug kjellaug.bjelde@c2i.net
  Bjelde, Jorhild jorhild@yahoo.no
  Bjelkarøy, Sigurd Alfred sab@nfis.no
  Bjørgum, Jan Ove R. jo.bj@tele2.no
  Bjørgum, Rune rbjorgum@frisurf.no
  Bjørgum, Terje terjebj@hotmail.com
  Bjørnestad, Beate beate.bjornestad@privat.alb.no
  Bjørnestad, Sandra Eriksen bea-bj@online.no
  Bjørnestad, Stian Eriksen bea-bj@online.no
  Bøe, Laila Soldal ronny.boe@privat.alb.no
  Bøe, Ronny ronny.boe@privat.alb.no
  Borlaug, Anne Berit
  Borlaug, Jan-Egil jeborlaug@nettstar.as www.silkeveien.com
  Bolstad, Jarle Jarle.Bolstad@posten.no
  Bortne, Heine heine_bortne@hotmail.com
  Bortne, Øyvind bortnem3@yahoo.no
  Breisnes, Gerd Erna gerderna.breisnes@losmail.no
  Breisnes, Ingebjørg ingebrei@start.no
  Breisnes, Rolf

rolf.breisnes@sfj.no

  Breisnes, Torfinn tbreis@frisurf.no
  Bøe, Laila rbo1@start.no
  Bøe, Per Olav p-o-boe@frisurf.no
  Bøe, Ronny rbo1@start.no
Bøgeberg, Steinar bogeberg@world-online.no
D Dale, Svein Even s-e-dale@online.no
    Davidsen, Tage tage.davidsen@privat.alb.no
    Distad, Noralv noralv@alr.no
  Domaas, Stein Tage birjehuset@sf.telia.no
E Ebne, Bjørn bjoebn@frisurf.no
  Ebne, Torill Torsvik torilltebne@hotmail.com
  Elgåen, Henning henning01@hotmail.com
Elgåen, Inger Marie Lysne mia.elgaaen@go.telia.no
  Elgåen, Robert robert.elgaaen@broadpark.no
Elgåen, Steve steve.elgaaen@sf.telia.no
  Ellseth, Jarle jarle.ellseth@kvaerner.com
Elvheim, Runar runarelvheim@hotmail.com
  Eriksen, Bjørn bjorn.eriksen@privat.alb.no
F Fimreite, Gjermund gjfi@c2i.net
Fimreite, Johannes joddis69@hotmail.com
  Finden, Ingrid ifindbek@online.no
  Finden, Lidvin lidvin@uniklipp.no
Finden, Monica mfinden@frisurf.no
  Finden, Olav ofinden@online.no
Fjøsne, Jostein jostein.fjosne@c2i.net
Fjøsne, Vidar vidar@fjosne.com http://www.fjosne.com
  Flæthe, Roald el.ro@online.no
  Flæthe, Unni Mette umfle@hotmail.com
  Flåm, Jan jaflaa@online.no
  Flåm, Per Are paflaam@online.no
  Forberg, Knut Tore
  Forberg, Marit marit@lk59.com
  Forberg, Rune Rune.Forberg@oslopolitikammer.com
  LaForce, Frazier alafor@online.no
  Fredheim, Steinar steinar.fredheim@telenor.com
  Fredheim, Tone tofre79@hotmail.com
  Fredriksen, Øyvind oyvind@fredriksen.ws
Fretheim, Gunnstein
  Frilidalen, Jens morbrorangers@hotmail.com www.morbrorangers.tk
Furuknap, Brita Gjerløw BritaG.Furuknap@bfd.dep.no
G Gjerløw, Atle g-atle@online.no http://FjordPhotos.tripod.com
Gjerløw, Birger gjerloew@world-online.no
  Gjerløw, Margrete ma-gjerl@online.no
  Grindedal, Åse Skjerdal asg@skulaneivik.no
  Grindheim. Frode frode.grindheim@broadpark.no http://www.peep.no
  Grindheim, Tore t_grindheim@yahoo.no
Grymyr, Eirik eirik.grymyr@c2i.net
  Grytting, Elin elin-gry@online.no
  Grønsberg, Jarle jargr@online.no
  Grønsberg, Steinar ste-gr@online.no
  Gundersen, Atle Pakusch atlepg@kabeltv.as www.pakusch.net
  Gunnarskog, Heidi hery@c2i.net
  Gunnarskog, Ingrid inggunna@online.no
  Gunnarskog, Sigrid s-gunn@online.no
H Hagan, Siw Helen siw.h.hagan@hotmail.com
  Hagen, Thorhild thorhild@start.no
  Halle, Bjørnar Skaim birnie29@hotmail.com
  Hammer, Bengt beham@online.no
  Hammer, Frank Egil benr@online.no
  Hassel, Stein steinhassel@hotmail.com www.geocities.com/helloweenstein
  Haugeplass, Vidar v-haugep@online.no
Haukedal, Svein Olav so.haukedal@sf.telia.no http://w1.2576.telia.com/~u257600642/
  Heggeli, Tom
  Hellebø, Norunn M. Finden norunn_m@hotmail.com
  Hellstrøm, Martha mahe03@online.no
Hjelle, Alf Bjarne alf.bjarne.hjelle@privat.alb.no
  Hjelle, Kitty kitty.midje.hjelle@privat.alb.no
  Hjelle, Namita namita.hjelle@privat.alb.no
Hjelle, Tarun tarun.hjelle@privat.alb.no http://www.geocities.com/kvednatun/tarun.html
  Hjellun, Laila Karin tron-sel@frisurf.no
  Hjellum, Nils nils.hjellum@alb.no
  Hjellum, Norvald nhjel@frisurf.no
  Hjellum, Olaug Kristin Addr:scherry55555@yahoo.no
Hjellum, Tim timmy@mtnloco.com www.hjellum.com
Hjortland, Gry gryhjortland@hotmail.com
  Hoff, Egil
Holestøl, Ruth Anne ruth-anne@c2i.net
Horvei, Ida ida.horvei@aurland.kommune.no
  Husabø, Olaug olaug.husabo@jus.uit.no
  Hylland, Margunn mhylland@frisurf.no
  Hylland, Nils nhylland@world-online.no
  Hylland, Anita per.hy@frisurf.no
  Hylland, Per Steinar per.hy@frisurf.no
  Høiseth, Sigurd sigurho@frisurf.no
  Høyum, Kåre hoyka@frisurf.no
I   Immel, Laila laila@alr.no  
    Immel, Tanja taimm@frisurf.no
    Indrelid, Cathrine Titten70@hotmail.com
  Indrelid, Helge helge.indrelid@c2i.net
    Indrelid, Sølvi solvi.indrelid@fredriksen.ws
J Jevnaker, Olav k-cruise@frisurf.no
Johnsen, John jo-johns@online.no http://home.online.no/~jo-johns/
  Johnsen, Reidar reidar2@online.no
Jønsson, Jan-Norvald jan.norvald@tussa.com
K Kant, Svein Flåm svein@flaam-kant.com http://www.flaam-kant.com
(sann Flåmsbanevenn) kant@start.no www.flaam-kant.com/flmsbana.htm
  Karlsrud, Tom tom-kar@online.no
Kjos, Monna monna.kjos.almenningen@visitflam.com
Klemetzen, Irmelin birjehuset@sf.telia.no http://home.enitel.no/birjehuset
Knutsen, Evald kwek@c2i.net
Knutsen, Kjellaug kwek@c2i.net
  Kvåle, Kirsten kikvaale@online.no
L LaForce, Bente bente.laforce@kluge.no  
  LaForce, Frazier flaforce@online.no
  Lie, Knute knut.lie@privat.alb.no
  Loftesnes, Elin elin.loftesnes@ntlworld.com
  Loftesnes, Milly milly.loftesnes@c2i.net
  Loven, Alv alvloven@c2i.net
  Loven, Atle alo_005@hotmail.com
  Loven, Lars l-loven@frisurf.no
  Loven, Monica mloven@brusselsairlines.com
  Loven, Signe signe.loven@privat.alb.no
Lunde, Jens jelun@online.no
  Løkkebø, Solveig solveilo@frisurf.no
  Løland, Arne a-loelan@online.no
  Løland, Jan Tore Wolff- seabourn71@hotmail.com
M Magnussen, Jan-Inge jim@privat.alb.no
  Magnussen, Trude trudemagnussen@hotmail.com
  Marstein, Anna Karine maundre@frisurf.no
  Meisterplass, Ingolf ingolf.meisterplass@c2i.net
  Merkesdal, Arthur merkesd@online.no
  Midje, Malvin malvinmi@online.no
  Mittet, Marianne mariannemid@msn.com
  Mjelde, Arnhild arnmjel@online.no
Mjøs, Trond tmjos@sensewave.com http://homefree.sensewave.com/~s006909/
  Mo, Øyvind oyvindmo@hotmail.com  eller  oyvind@elis.no
  Molvær, Gaute gaute.molvar@dsb.no
Molvær, Ketil molver@start.no
  Mundal, Bente Steine steine.b@online.no
  Mundal, Ingrid Steine miss_mundal@yahoo.no
N Navarsete, Egil handelhandverk@hotmail.com
  Navarsete, Viggo viggo.navarsete@gmail.com
  Nesbø, Ellinor nesell@yahoo.no http://home.c2i.net/ellis/ellis/Index.html
  Nesbø, Erling Monrad emnesbo@online.no
  Nesheim, Ivar ivaneshe@online.no
Ness, Trygve trygness@online.no http://home.online.no/~trygness/index.html
  Nilsen, Arne arnenilsen@start.no
  Nilsen, Ivar ivarnilsen@c2i.net
  Nilsen, Jørgen J_V_N@spray.no http://www.kickme.to/nilsen
  Nilsen, Gerd ivarnilsen@c2i.net
  Nilsen, Magnar magnar.nilsen@broadpark.no www.magnar-nilsen.no
  Nilsen, Sigvor sigvor@start.no
  Njøs, Trond tmjos@bluezone.no http://mjos.110mb.com
  Nordgulen, Kjell kjell.nordgulen@c2i.net
  Nygård, Marianne manyga2@online.no http://home.online.no/~manyga2/index.cfm
  Nygård, Bjarne Oskar bjar-osk@online.no
  Nygård, May Tone mtnygaa@frisurf.no
  Nygård, Reidun reid-ny@frisurf.no
O Ohnstad, Astrid vangsgas@online.no
  Ohnstad, Erik erikoh@online.no
  Ohnstad, Ivar i-ohnst@online.no
  Ohnstad, Jarle
  Ohnstad, Olaf olaf.ohnstad@chello.no
  Ohnstad, Vibeke vibeke_74@hotmail.com
Olsen, Ole-Marius Flåm olefla@frisurf.no http://home.online.no/~manyga2/index.cfm
  Oppheim, Erling erling.oppheim@stud.hisf.no
  Osen, Anne Marie amosen@frisurf.no
P   Pehrson, Ragnhild ragnhild.pehrson@online.no  
    Pehrson, Sjur Aksel

s-axel.pehrson@online.no

 
R Raaen, Jorill raaenj@frisurf.no
  Raaen, Kjetil kjetil@kraaen.com
  Rasmussen, Magnus magsun@online.no
  Rein, Merete me-rei@online.no www.reinglass.no
  Rinde, Ronny rorind@online.no http://home.sol.no/~rrinde/
  Rinde, Vibeke vibekerinde@hotmail.com
Russ, Jan Helge j-helgru@online.no
 

Ryum, Solveig R.

sol@gexcon.com
  Ryum, Sturle sturler@hotmail.com   sturle.ryum@privat.alb.no
S Saers, Clemens clemens@saers.com http://clemens.saers.com
  Sandkjen, Line Ohnstad

line.sandkjen@viatravel.no

Skahjem, Arne arne@voss-kommunikasjon.no
  Skahjem, Gunnar gskah@online.no
  Skahjem, Irene irene_s_85@hotmail.com
  Skahjem, Tor t-skahje@online.no
Skaim, Torbjørn torbjorn.skaim@privat.alb.no
  Skar, Rino rinoskar@start.no
  Skarsbø, Jarle jarskars@frisurf.no
  Skarsbø, Silje Silje@awritersworld.com

www.awritersworld.com

  Skjerdal, Aina aina.skjerdal@RadissonSAS.com
  Skjerdal, Espen espen.skjerdal@eltelnetworks.no
  Skjerdal, Harald harald.skjerdal@alb.no
  Skjerdal, Haakon haakon.skjerdal@privat.alb.no
  Skjerdal, Olaf olaf.skjerdal@start
Skjerdal, Olav P skjero-c@online.no
  Skjerdal, Sissel

post@moriofnorway.no

http://moriofnorway.no
  Skjerdal, Steinulf snus@sf.telia.no
Skjerdal, Tor torskjerdal@hotmail.com
  Skjerdal, Tore Dag toredas@online.no
  Skjerdal, Trude halseide@online.no
  Skjerdal, Trygve trygve.skjerdal@privat.alb.no
  Skjerdal, Vilde vildevil_ts@hotmail.com
Solhaug, Jon-Arne jon-arne@aurlandenergibygg.no
Solhaug, Vegard vegard@aurlandenergibygg.no http://www.geocities.com/solhaugen
  Stave, Anna anna-sta@online.no
  Stave, Eli Kristin ekstave@frisurf.no
  Stave, Gerd gerd_s@everyday.com
  Stegen, Jens Arve

jensi@privat.alb.no

  Stegen, Ottar

ottar.stegen@privat.alb.no

  Stegen, Svenn Vidar svstegen@frisurf.no
  Steine, Anders andstein@online.no
  Steine, Inger Karine kstei@online.no
  Steine, Ottar ottar.steine@privat.alb.no
  Stentvedt, Ann-Elisabeth
  Stentvedt, Beathe Ekhall beathe.ekhall@stentvedt.no
  Stentvedt, Gro Anita gro.anita.stentvedt@privat.alb.no
  Stentvedt, Lisa Ekhall lisa@stentvedt.no
  Stentvedt, Thomas thomas@stentvedt.no
  Stentvedt, Tina tina_stentvedt@yahoo.no
  Stentvedt, Tore tore@stentvedt.no
  Stigen, Hilmar histige@online.no
  Stigen, Ørjan scarey_kill@hotmail.com
  Stokstad, Sæmund semund.stokstad@aurland.online.no http://hjem.sol.no/semundst
  Strøm, Arild aristro2@tiscali.no
  Strøm, Jarle jarstro@online.no
  Strømsnes, Alf-Sigurd alf-s@privat.alb.no
Stundal, Lars Arne lars.arne@stundal.com
  Sviggum, Dag amosen@frisurf.no
  Sørheim, Kåre Jan
  Sønnerheim, Inge Olai ingeos@online.no
T Tangen, Mette Bakketun mette.tangen@fretheim-hotel.no
  Terum, Olav olavter@online.no
  Terum, Terje

terje.terum@alb.no

  Thunshelle, Johannes thorhh@online.no
  Thunshelle, Per tunhelle@online.no
  Thy, Arne arne.thy@c2i.net
  Tokvam, Arild artokvam@online.no
  Tokvam, Atle atle.tokvam@start.no
  Tokvam, Kjell husbas@tiscali.no
  Tokvam, Margunn m.tokvam@online.no
  Tokvam, Rune rune@flamguide.no www.flamguide.no / www.fjordsafari.no
  Tokvam, Tormod aurlande@online.no
  Tokvam, Turid aurlandb@online.no
Torgersen, Sondre zonaren@zonaren.com zonaren.com
  Torheim, Anne Marie mina1958@hotmail.com
  Turlid, Anita anitaturlid@hotmail.com
  Turlid, Arne arneturlid@yahoo.no
  Turlid, Jan turlid.transport@start.no
  Turlid, Leif lturlid@online.no
  Turlid, Osvald osv-tu@online.no
Turlid, Therese Turli@frisurf.no
  Tønnessen, Kjetil kjetil_tonnessen@hotmail.com
U Underdal, Ivar-Bjarne ivar@gardsost.no
Underdal, Svein Atle svein_atleu@hotmail.com
Underdal, Unni Kristin unni_underdal@hotmail.com
V Vangen, Britt H. bhv@privat.alb.no
  Vangen, Frida H. fhv@privat.alb.no
  Vangen, Helge Morten hmv@privat.alb.no
  Vangen, Åsne H. aahv@privat.alb.no
  Vangen, Svein (Tolla) svein.vangen@hia.no
Veum, Arne arne.veum@sf.telia.no
  Veum, Ingvar

ingvar_veum@hotmail.com

Veum, Knut Sigurd ksveum@privat.alb.no
Veum, Linn Kathrin
  Veum, Siri siriveum@hotmail.com
Vigdal, Bjørn bjvig@online.no http://members.coolchat.com/coolpages/paris/3343.html
W Wangen, Inge Andreas Inge.wangen@ergo.no
  Weinbach, Frank frank_weinbach@hotmail.com
  Weinbach, Jan-Erik janwein@frisurf.no
  Winjum, Atle atle@winjum.no
Winjum, Harald harald@winjum.no
  Winjum, Inga ngwinjum@hotmail.no
  Winjum, Ivar iwinjum@online.no
  Winjum, Ragnvald rwinjum@frisurf.no
Ø Øfsteng, Einar oefsteng@online.no http://home.no.net/einar64/
  Ølmhein, Leif-Tore Turli@frisurf.no
    Ølmheim, Tor-Erik tor-oelm@online.no
    Østrem, Sissel Bergkvam  sissel.b.ostrem@nho.no
  Øyum, Arne Inge arne.oyum@c2i.net
Å Aadland. Rolf-Erik raadland@c2i.net
  Ådland, Turid Veum turidaadland@sol.no
Aagard, Bjarne bjarne.aagaard@aurland.kommune.no
Aardalen, Arild arild@aardalen.com http://www.aardalen.com
  Aas, Erling aaserlin@frisurf.no
  Aas, Gerd gerd.aas@privat.alb.no
  Aasen, Hilde Kristin hildeka@live.no
  Aasen, Leif Arne leaasen@start.no http://www.jaffen.com
Aasen, Rune rune.aasen@privat.alb.no
Aasen, Solveig Roti solveig.roti.aasen@privat.alb.no

(tilbake)